Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

1x Challenge Solo Pack (185 Kč/ks)

Nejpálivější chips na světě. HOT CHIP Challenge je extrémně pálivý chips ve stylovém balení tvaru rakvičky. Každý kus je ručně vyráběn a zabalen do speciálního sáčku pro zachování nejvyšší jakosti a pálivosti. Balení obsahuje extrémně pálivý chips, ochrannou rukavici, samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli. Také se můžeš zapojit do soutěže a hrát o iPhone!

SHU pálivost 2 200 000
Země původu Česká republika
Pálivost
  • 6
Cena vč. DPH: 185 Kč
Skladem
Popis

1x Challenge Solo Pack (185 Kč/ks)

 

HOT CHIP Challenge je nejpálivější chips na světě. Je to jedinečný zážitek, který si většina lidí zapamatuje na celý život. HOT CHIP Challenge je vyroben kukuřičné mouky v kombinaci toho nejpálivějšího koření na světě, které potrápí i ty nejsilnější nátury.  Skvěle se hodí jako výzva mezi kamarády, partnery nebo jako originální dárek.

Intenzivní pálení trvá přibližně 10-20 minut, na tento zážitek však již nezapomenete.

Hodnota SHU Carolina Reaper koření je mezi 1,8-2,2 milionu. Carolina Reaper je oficiálně nejpálivější papričkou na světě. HOT-CHIP obsahuje vysoké množství této papričky.

Nejde o běžné balení chipsů k televizi, ale o ruční výrobu každého kusu zvlášť. Ruční výrobou dosahujeme poctivou kvalitu pálivosti a také zajišťujeme, že je každý chips v celku. Chips je zabalen do unikátního potravinového obalu. Tohle vše je zabaleno do stylové krabičky ve tvaru rakvičky.
Dále balení obsahuje ochrannou rukavici, hot-chip samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli.

Složení

kukuřičná mouka (79 %), slunečnicový olej, Carolina Reaper koření, Trinidad Scorpion Moruga koření, sůl (0,9 %), aktivní uhlí.

Vhodné pro vegany.