Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120      sk_small.png Prodej na Slovensko

3x Challenge Trio Pack EN

-10 %
Dárek zdarma
Doporučujeme
3x Challenge Trio Pack EN

Nejpálivější chips na světě. HOT CHIP Challenge je extrémně pálivý chips ve stylovém balení tvaru rakvičky. Každý kus je ručně vyráběn a zabalen do speciálního sáčku pro zachování nejvyšší jakosti a pálivosti. Balení obsahuje extrémně pálivý chips, ochrannou rukavici, samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli. Také se můžeš zapojit do soutěže a hrát o iPhone! ---- SPECIÁLNÍ NABÍDKA: K tomuto balení dostaneš dárek zdarma!

SHU pálivost 2 200 000
Země původu Česká republika
Pálivost
  • 6
Běžná cena: 555 Kč
Cena vč. DPH: 499 Kč
Skladem
/3x-challenge-trio-pack-en-e974.htm
Popis

3x Challenge Trio Pack EN

HOT CHIP Challenge je nejpálivější chips na světě. Je to jedinečný zážitek, který si většina lidí zapamatuje na celý život. HOT CHIP Challenge je vyroben kukuřičné mouky v kombinaci toho nejpálivějšího koření na světě, které potrápí i ty nejsilnější nátury.  Skvěle se hodí jako výzva mezi kamarády, partnery nebo jako originální dárek.


Složení: kukuřičná mouka (79 %), slunečnicový olej, Carolina Reaper koření, Trinidad Scorpion Moruga koření, sůl (0,9 %), aktivní uhlí.
Vhodné pro vegany.
Intenzivní pálení trvá přibližně 10-20 minut, na tento zážitek však již nezapomenete.
 Hodnota SHU Carolina Reaper koření je mezi 1,8-2,2 milionu. Carolina Reaper je oficiálně nejpálivější papričkou na světě.
HOT-CHIP obsahuje vysoké množství této papričky.

Nejde o běžné balení chipsů k televizi, ale o ruční výrobu každého kusu zvlášť. Ruční výrobou dosahujeme poctivou kvalitu pálivosti a také zajišťujeme, že je každý chips v celku. Chips je zabalen do unikátního potravinového obalu. Tohle vše je zabaleno do stylové krabičky ve tvaru rakvičky.
Dále balení obsahuje ochrannou rukavici, hot-chip samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli.
 

Zobrazit více informací.

/product-action/increment-product-view-count?productId=974