Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

5x Challenge Tree Pack DE

5x Challenge Tree Pack DE
-14 %
Zasadíme strom
Dárek zdarma
Doprava zdarma

Stylový náramek Hot-Chip Challenge +DÁREK Stylový náramek Hot-Chip Challenge Zasadíme za tebe strom +DÁREK Zasadíme za tebe strom Nejpálivější chips na světě. HOT CHIP Challenge je extrémně pálivý chips ve stylovém balení tvaru rakvičky. Každý kus je ručně vyráběn a zabalen do speciálního sáčku pro zachování nejvyšší jakosti a pálivosti. Balení obsahuje extrémně pálivý chips, ochrannou rukavici, samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli. Také se můžeš zapojit do soutěže a hrát o iPhone! ---- SPECIÁLNÍ NABÍDKA: K tomuto balení dostaneš dárek zdarma a také za tebe zasadíme strom.

SHU pálivost 2 200 000
Země původu Česká republika
Pálivost
  • 6
Běžná cena: 925 Kč
Cena vč. DPH: 795 Kč
Doprava zdarma
Skladem
/5x-challenge-tree-pack-de-e973.htm
Popis

5x Challenge Tree Pack DE

 

HOT CHIP Challenge je nejpálivější chips na světě. Je to jedinečný zážitek, který si většina lidí zapamatuje na celý život. HOT CHIP Challenge je vyroben kukuřičné mouky v kombinaci toho nejpálivějšího koření na světě, které potrápí i ty nejsilnější nátury.  Skvěle se hodí jako výzva mezi kamarády, partnery nebo jako originální dárek.

Intenzivní pálení trvá přibližně 10-20 minut, na tento zážitek však již nezapomenete.

Hodnota SHU Carolina Reaper koření je mezi 1,8-2,2 milionu. Carolina Reaper je oficiálně nejpálivější papričkou na světě. HOT-CHIP obsahuje vysoké množství této papričky.

Nejde o běžné balení chipsů k televizi, ale o ruční výrobu každého kusu zvlášť. Ruční výrobou dosahujeme poctivou kvalitu pálivosti a také zajišťujeme, že je každý chips v celku. Chips je zabalen do unikátního potravinového obalu. Tohle vše je zabaleno do stylové krabičky ve tvaru rakvičky.
Dále balení obsahuje ochrannou rukavici, hot-chip samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli.

Složení

kukuřičná mouka (79 %), slunečnicový olej, Carolina Reaper koření, Trinidad Scorpion Moruga koření, sůl (0,9 %), aktivní uhlí.

Vhodné pro vegany.

/product-action/increment-product-view-count?productId=973