Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Aleppo chilli vločky 30g

Co se této papričce musí nechat, je, že její chuť je prostě nezaměnitelná. Tvá návštěva jen stěží pozná, že jsi neotřelé chuti svého pokrmu dosáhl jen za pomoci jediné papričky, a ne celé řady koření! Pálivost je velmi příjemná a tato chilli paprička dodá celému jídlu punc luxusu.

SHU pálivost 12 000
Země původu Turecko
Pálivost
  • 2
Cena vč. DPH: 69 Kč
Skladem
Popis

Aleppo chilli vločky 30g

 

Vůně a chuť

ovocná vůně, sladko-kyselá chuť s tóny rozinek, kmínu a vinného octa

Pálivost

12 000 SHU

Použití v kuchyni

Seznam pokrmů, ve kterých tahle paprička vynikne, nebere konce. Můžeme začít oblíbenými jídly, jako je pizza, kebab nebo burger. Pokud preferuješ pořádný flák masa, pak na tyto vločky rozhodně nezapomeň. A je úplně jedno, jestli maso bude červené nebo bílé. Pokud máš chuť na vajíčka, i zde tohle koření udělá velkou parádu.

Jsi zastánce spíše odlehčené kuchyně? Výborně! Hummus, polévky i těstoviny se těchto vloček už nemohou dočkat. Pokud někde plánuješ použít tuňáka, rajčata, koriandr nebo kmín, vždycky tam pár vloček přidej. Rozdíl bude skutečně signifikantní a i obyčejné jídlo se posune na intenzivní gurmánský zážitek.

Chystáš dezert s čokoládou nebo skořicí a vločky jsi ještě neschoval? Tak jich trochu použij! Dezert se promění v něco, na co všichni přátelé budou chtít recept.

Země původu

Turecko

Jedinečné koření ze Sýrie

I když je centrem pěstování těchto papriček Turecko, jejich původ nás dovede až do Sýrie, do města Aleppo, což bylo jedno z měst na Hedvábné stezce.