Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Ancho chilli vločky 30g

Tato paprička by s přehledem mohla patřit mezi mexické státní symboly! Vždyť se v tamní kuchyni řadí na první místo v oblíbenosti. A kdo by se divil. Optimální, lehká pálivost, příjemná ovocná vůně a chuť s tóny švestek. Vločky z této papričky prostě chceš!

SHU pálivost 2 500
Země původu Mexiko
Pálivost
  • 1
Cena vč. DPH: 89 Kč
Skladem
Popis

Ancho chilli vločky 30g

 

Vůně a chuť

ovocná vůně a zemitá, jemně nasládlá, švestkovo-rozinková chuť

Pálivost

2500 SHU

Použití v kuchyni

Pokud miluješ chilli, pak tvé pozornosti jistě neušlo, že tahle paprička se hodí všude! Na seznam si můžeš zapsat omáčky, polévky, masové pokrmy, ale i nejrůznější dezerty s čokoládou. Využití je zkrátka neskutečně široké! 

Pokud ti tyto běžné věci nestačí, určitě se vrhni na přípravu nějakého mexického receptu. V kuchyni Mexičanů tato chilli paprička hraje prim, takže se s jejím použitím nemůžeš splést.

Země původu

Mexiko

Chilli papričky, které si zamiluje každý

Výraznou pálivost milujeme. Stejně tak ale milujeme jemnou pálivost, která ukrývá další výjimečné chuti. Proto jsme si, stejně jako Mexiko, tuto papričku zamilovali. Její jemná pikantnost zaujme i úplné začátečníky. Krásná temná barva zalichotí každému pokrmu. No a k švestkově-rozinkové chuti – k té už snad nemusíme nic dodávat.

Ancho je sušená forma papričky Poblano. Ta má při sklízení tmavě zelenou barvu. Do temných odstínů ji dostane až proces sušení. Stojíme si za tím, že tyhle vločky prostě musíš zkusit, abys poznal, jak chutná Mexiko!