Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Bambusové krájecí prkénko HOT-CHIP

Designové bambusové prkénko čeká na všechny, kteří milují jídlo a vše kolem něj. Využiješ ho na krájení a současně se stane velmi osobitým doplňkem tvé kuchyně. Díky tomu, že se dá zavěsit, můžeš si jeho elegantní provedení užívat každý den.

Cena vč. DPH: 199 Kč
Skladem
Popis

Bambusové krájecí prkénko HOT-CHIP


Na maso, zeleninu i chilli

Bambus je skvělým materiálem pro krájecí prkénko. Jedná se totiž o velmi odolnou a ekologickou záležitost. Můžeš ho využít na krájení masa, sýrů i zeleniny.
Pokud při vaření více než chilli koření preferuješ celé papričky, můžeš prkýnko využívat pro jejich krájení. Navíc už ti nikdo nebude doma nadávat, že je chilli všude. Budeš pro něj totiž mít své vlastní prkénko.

Jedinečný design

A proč si pořídit prkénko zrovna od nás? Odpověď je jednoduchá – vypadá skvěle! Jeho asymetrický tvar mu dodává punc originality. Když k tomu přičteš skutečnost, že se dá zavěsit a taky to, že je na něm vyraženo naše logo, máš hned několik důvodů, proč ho mít!

Tip na údržbu

Pro krájecí prkénko je bambus mnohem lepší volbou než klasické dřevo. Sám uvidíš, že se nedeformuje a nenasává do sebe tolik vody. Obecně můžeme říct, že vydrží vše. Ovšem musíš o něj správně pečovat.

Prkénko vždy umývej ručně pod tekoucí vodou obyčejným saponátem, poté ho otři a nech vyschnou. Prodloužíš tak jeho životnost. Pokud se chystáš na hloubkové čištění, můžeš použít citron nebo vodu s jedlou sodou. Ta pronikne i do vrypů od nože.

Detail produktu

Materiál: bambus
Barva: světle hnědá
Rozměry: 24.5 x 17.5 x 1 cm
Váha: 289 g