Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Bavlněná chňapka HOT-CHIP

Miluješ chilli a čas strávený v kuchyni si vyloženě užíváš? Pak bys měl mít na vaření i to správné vybavení. A mezi to nejdůležitější patří bezesporu chňapka. Pokud hledáš nějakou, která bude v kuchyni i stylovým doplňkem, pak je to naše chňapka HOT-CHIP.

Cena vč. DPH: 229 Kč
Skladem
Popis

Bavlněná chňapka HOT-CHIP


Vybav si kuchyň stylově

V kuchyni je málo tak nepostradatelných pomocníků, jako je chňapka. Ať už se rozhodneš vařit pikantní guláš nebo se pustit do pečení masa s nějakou chilli omáčkou, naše kuchyňská rukavice se ti bude hodit.

HOT-CHIP chňapka je vyrobena z bavlny a padne i na mužskou ruku. Otvor na ruku je velký 13 cm, takže nemusíš mít strach, že ti bude malá. Z úchopové strany má diamantový vzorek a z té druhé logo HOT-CHIP. Není tak jen praktická, ale taky stylová.

Obdaruj sebe i blízké

Pokud si lámeš hlavu, co věnovat jako dárek, jednou z možností je právě naše chňapka. Jestli totiž hodláš obdarovat nějakého chilli nadšence, pak s touto kuchyňskou rukavicí neuděláš chybu. Její univerzální černá barva neurazí nikoho, takže je jedno, zda je obdarovaným chilli nadšencem muž nebo žena.

Získej celou kuchařskou výbavu

Postrádáš v kuchyni více věcí než jen chňapku? Pak si u nás pořiď i ostatní potřebné věci. V nabídce najdeš také originální zástěru a krájecí prkénko.

Detail produktu

Materiál: bavlna
Barva: černá
Šířka otvoru na ruku: 13 cm
Rozměry: 26 x 16 x 2 cm
Váha: 53 g