Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Bavlněná zástěra na vaření HOT-CHIP

Říká ti tvá kuchyň pane? Neexistuje recept s chilli, který jsi ještě nezkusil? Pak přímo na tebe čeká naše zástěra HOT-CHIP! Je vyrobena z příjemné bavlny, a tak není pouze praktická, ale taky pohodlná. Logo HOT-CHIP z ní navíc dělá dokonalou výbavu chilli nadšence.

Cena vč. DPH: 269 Kč
Skladem
Popis

Bavlněná zástěra na vaření HOT-CHIP


Praktičnost na prvním místě

Vaření může být zábavnou a kreativní záležitostí. Nejhorší je ale ta spoušť, co po něm občas zůstane. Nádobí za tebe sice neumyjeme. Můžeme se ale postarat o to, aby už žádná nehoda nepostihla tvé oblečení!

Naše zástěra čeká na všechny větší i menší kuchaře. Ochrání tvé oblečení a současně se postará o to, aby všichni viděli, kdo jsi: Mistr chilli kuchyně! Univerzální velikost zajistí, že padne úplně každému.

Stylový design

Kromě praktičnosti ti zástěra dodá také styl. Nemusíš v ní tedy pouze vařit, ale také rovnou servírovat své chilli speciality z grilu. Navíc se dá snadno vyprat, takže na příští vaření bude zase čistá a připravená.

Ideální dárek pro mistry chilli pokrmů

Pokud máš ve svém okolí někoho, kdo rád vaří a ve světě chilli je jako ryba ve vodě, pak mu můžeš tuto zástěru dát jako dárek. Věř nám, že úspěch bude zaručen.

Detail produktu

Materiál: bavlna
Barva: černá
Rozměry: 90 x 65 cm
Váha: 128 g