Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  
USP
USP

HOT CHIP ti zaručí nezapomenutelný a velmi pálivý zážitek!

Chip

Vyber si variantu

3x Challenge Trio Pack (166 Kč/ks)
555 Kč 498 Kč
   
-10 %
Dárek zdarma
5x Challenge Tree Pack (159 Kč/ks)
925 Kč 795 Kč
   
-14 %
Zasadíme strom
Dárek zdarma
Doprava zdarma

Idální jako
​jedinečný dárek

Vyhecuj ostatní
​kámoše

Rozjeď s ním
​zábavu na párty

Udělej radost
​partnerovi

Helps
Helps

obr
obr

 

 

 

     

 

#hotchipchallenge

Kompletní pravidla soutěže

 


Jak se zapojit?

1. Sněz to!

Sněz celý HotChip dochucený tou nejpálivější papričkou.  Neříkej že jsme tě nevarovali.

2. Natoč to!

Natoč krátké video nebo se alespoň vyfoť, ať všichni vidí, jak to Tvé chuťové buňky zvládají.​

3. Sdílej

Svůj výkon postni na Facebook, Instagram nebo Tik-Tok spolu s hashtagem:
#HOTCHIPCHALLENGE

4. Vyzvi

Vyzvi jednoho, nebo dva kámoše, kteří by měli taky poznat tu nejpálivější výzvu:
Hot Chip challenge!

5. Vyhraj

Při splnění Hot Chip Challenge se automaticky zařadíš do soutěže o iPhone Hot Chip edice.

obr
obrCo je Hot-Chip?


HOT CHIP je tortilla chips vyroben z toho nejpálivějšího koření na světě, který potrápí i ty nejsilnější nátury. HOT CHIP Challenge je jedinečný zážitek, který si většina lidí zapamatuje na celý život. Produkt se skvěle hodí jako výzva mezi kamarády, partnery nebo jako originální dárek.

Složení: kukuřičná mouka (79 %),slunečnicový olej, Carolina Reaper koření, Trinidad Scorpion Moruga koření, sůl (0,9 %),aktivní uhlí.
Vhodné pro vegany.


Jaký je obsah balení?


Balení obsahuje jeden extrémně pálivý tortilla chips, který je zabalen ve speciálním obalu pro uchování nejvyšší pálivosti a jakosti. Dále balení obsahuje ochrannou rukavici, hot-chip samolepku a unikátní slevovou kartičku pro sdílení HOT-CHIP challenge s dalšími přáteli.


Jak dlouho to bude pálit?


Intenzivní pálení trvá přibližně 10-20 minut, na tento zážitek však již nezapomenete.


Nemůže mi to ublížit na zdraví?


Koření z chilli papričky nemá žádné trvalé následky. Osoby, které se odváží chips sníst mohou krátkodobě pocítit extrémní pálení v puse, rozostřený zrak či potíže s dechem a další příznaky podobné jako při požití pálivých papriček. Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Vyvarujte se užití, pokud jste alergičtí na kapsaicin nebo máte zdravotní potíže, zejména s trávením (např. žaludeční vředy).


Kolik má SHU (Scoville Heat Unit)?


Hodnota SHU Carolina Reaper koření je mezi 1,8-2,2 milionu. Carolina Reaper je oficiálně nejpálivější papričkou na světě. HOT-CHIP obsahuje vysoké množství této papričky.


Kam doručujeme?


Doručujeme do většiny států v EU. Pro doručení do ostatních zemí můžete využít web www.hot-chip.eu.
Na stránce pokladny si můžete vybrat zda Vám máme balík doručit k Vám domů, nebo na výdejní místo v okolí.


Kolik je kusů v rakvičce?


V jedné rakvičce se nachází jeden extrémně pálivý chips. Nejde o běžné balení chipsů k televizi, ale o ruční výrobu každého kusu zvlášť. Ruční výrobou dosahujeme poctivou kvalitu pálivosti a také zajišťujeme, že je každý chips v celku. Chips je zabalen do unikátního potravinového obalu. Tohle vše je zabaleno do stylové krabičky ve tvaru rakvičky.


Co můžu vyhrát?


Soutěže najdeš na stránce Soutěže.

Hlavní výhrou je nejnovější iPhone.

Aktuální podmínky soutěže o iPhone nalezneš zde. Soutěž probíhá v pravidelných intervalech a při splnění podmínek soutěže se automaticky zařadíš do slosování.


Hot Chip Challenge: Výzva pro ty nejodvážnější jedince

Co je vůbec ten Hot Chip?

Hot Chip je nejpálivější chips světa. Jedná se o klasický tortilla chips, který na první pohled může působit jako každý jiný. Díky jedinečnému mixu koření je ale tím nejpálivějším brambůrkem světa a jeho konzumace se do tvé paměti zapíše až do konce života. Síla chilli nejdřív zaútočí na tvůj jazyk a postupně se rozšíří do celého těla. Bez slz a potu to zkrátka nepůjde.

Jak dlouho pálení trvá? A je to bezpečné?

Koření, které v našem chipsu najdeš, pochází z Carolina Reaper – samotné královny chilli papriček. Na Scovilleho stupnici se její pálivost pohybuje až na hranici 2 200 000 SHU, což z ní právem dělá tu nejpálivější chilli papričku světa.
Aby toho ale nebylo málo, přidali jsme ještě koření z papričky Trinidad Moruga scorpion - další nejpálivější papričky světa!

Připrav si první pomoc v podobě mléka a chleba

Po konzumaci chipsu vypukne skutečně divoká jízda, která z tvého pohledu nebude brát konce. Uklidnit tě ale může skutečnost, že nejintenzivnější a bodavé pálení bude trvat 5-10 minut. Pokud bys v průběhu zjistil, že už nemůžeš, můžeš zkusit chleba a mléko. Tyhle dvě věci mohou intenzitu pálení zmírnit.

Hot Chip Challenge ti neublíží

I když to všechno zní šíleně, konzumace nejpálivějšího chipsu světa je bezpečná a nezanechá za sebou žádné následky. Běžně se ale může stát, že během konzumace budeš mít rozostřený zrak, bude se ti hůř dýchat a zalijí tě litry potu. To je ale při konzumaci chilli docela standardní.
Pokud ale existuje někdo, kdo by se měl této výzvě vyhnout, jsou to těhotné a kojící ženy, děti, lidé s žaludečními problémy nebo zkrátka takoví, které zužují nějaké dlouhodobé obtíže.

Pojď do toho s Hot Chip!

Výzvy a pokusy o konzumaci toho nejpálivějšího chipsu jsou dnes populární po celém světě. Mezi ostatní známé výrobce patří třeba americký Paqui nebo JOLOCHIP či jiné hotshity..
Pokud se nebudeš vydávat za hranice kontinentu, pak si ale jednoznačně vyber Hot Chip. Náš chips je totiž skutečně tím nejpálivější u nás a důkazem je víc než 250 tisíc prodaných kusů v celé Evropě. Popularitu též potvrzují výzvová videa na Youtube, které mají dohromady více než 20 milionů zhlédnutí!

Kde Hot Chip seženu?

Nikdy nehledej náhražky a rozhodni se pro ten jediný a skutečně nejpálivější chips, tedy ten od Hot Chip. Jen my ti můžeme garantovat, že k tobě doputuje přesně to, co hledáš. Celý proces výroby si totiž zajišťujeme sami, a to tady v Česku. Kvalitu si maximálně hlídáme a jen s námi zakusíš sílu toho nejpálivějšího chilli na světě.