Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120

Chilli Harrisa

Chilli Harrisa

Harissa je klasická pálivá omáčka, která je vyráběna podle tradiční receptury severoafričanů. Jedná se o takovou delikatesu, že si našla cestu do národních kuchyní v různých částech světa. Pokud miluješ chilli, už máš určitě dávno jednu doma. A pokud ne, měl by si to hned napravit!

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 3
Cena vč. DPH: 118 Kč
Skladem
/chilli-harrisa-e760.htm
Popis

Chilli Harrisa

 

Tahle tradiční pálivá omáčka si postupně našla oblibu po celém světě! Pokud se ptáš, kde se vzala, pak tě cesta zavede až do severní Afriky. Tady je stále velmi oblíbenou chilli omáčkou.

Pro její výrobu se používají pálivé papričky Cayenne, římský kmín, česnek, citronová šťáva a olivový olej. Jen vybalancovaný poměr všech ingrediencí zaručí, že bude chuť této omáčky přesně taková, jako si ji připravují obyvatelé Maroka a Tunisu.

Harissa je prostě neopakovatelná. A k čemu sedí nejlépe? Hodí se jako základní omáčka do sendvičů. Určitě skvěle sedne ke kuskusu nebo k těstovinám. Pokud máš zrovna chuť na maso, kuřecí si s tímto tekutým kořením rozumí víc než skvěle. A že zrovna doma žádné jídlo nemáš? Nevadí! Opeč si na pánvi starý chleba a hoď na něj tuhle omáčku. Výsledkem bude královská topinka, kterou se nemusíš stydět nabídnout ani návštěvě.

S námi máte jistotu nejen skvělých chutí, ale také vysoce kvalitních, čerstvých surovin. Aby toho nebylo málo, vše připravujeme ručně a s respektem k přírodě.

Složení

Chilli papričky Cayenne Red (51 %), česnek (23 %), citronová šťáva (15 %), jedlá sůl, olivový olej, římský kmín.

Hmotnost 130g

/product-action/increment-product-view-count?productId=760