Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Chilli Hořčice

Hořčice by jednoduše neměla chybět v žádné lednici. Chuť hořčičných semínek je neodolatelná. Možná si ale říkáš, jak dobré by to bylo, kdyby každá sklenice měla ještě větší říz. Taky nás to napadlo. A proto tady pro tebe máme malý zázrak - chilli hořčici.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena vč. DPH: 105 Kč
Skladem
Popis

Chilli Hořčice

 

Pálivost

Střední

Použití v kuchyni

Chilli občas budí respekt. Ale nemusíš se bát. Milujeme balanc a harmonii stejně jako ty. Proto je poměr surovin takový, aby pálivost úplně nezastínila úžasnou chuť hořčičných semínek. 

A k jakému receptu ji teda použít? To už záleží jen na tobě. Za nás se skvěle hodí na přípravu nejrůznějších omáček, k masu, skvěle hraje s kořenovou zeleninou, luxusně oživí jakýkoliv sendvič nebo se hodí jen tak ke klobásce nebo párkům.

Prémiové složení

Hlídáme si složení každé sklenice. Proto u nás nehledej velkou sériovou výrobu a omáčky plné barviv a éček. Nic takového nás totiž nikdy nezajímalo a raději naše produkty nabízíme v malém množství, u kterého můžeme vždy garantovat tu nejlepší kvalitu. 

Když se dvě skvělé věci spojí do jedné a ještě lepší!

Stejně jako ty milujeme chilli. Ale baví nás si hrát s nejrůznějšími ingrediencemi a hledat tu pravou rovnováhu tak, aby všechny složky vynikly tak, jak mají.

Hořčice je úžasná sama o sobě. Hodí se k masu a dokáže vyladit i omáčky nebo polévky. Stejně je to i s chilli, tak proč tyto dvě věci nespojit v jeden zázrak? 

My se pro toto spojení rozhodli a můžeme svorně říct, že je to opravdu skvělá záležitost. Pokud se v tvém jídelníčku hořčice objevuje, není důvod ji nenahradit touhle geniální chilli verzí!

Složení

Hořčičné semínko (26 %), ocet kvasný lihový, pitná voda, jedlá sůl, cukr třtinový, kurkuma, sušené chilli papričky Bhut Jolokia Peach (0,12 %).

Hmotnost

200 g