Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Chilli Med

Posilovat imunitu je prostě důležité. Pokud nevíš, kde začít, máme pro tebe dokonalé kombo: med a chilli. I když tě tahle kombinace možná překvapí, tyhle dva komponenty k sobě prostě skvěle sedí. Kromě luxusní chuti ještě upevní tvé zdraví a takovému zázraku přece nemůžeš říct ne!

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena vč. DPH: 169 Kč
Skladem
Popis

Chilli Med

 

Přírodní posilovač imunity

Každá sklenice obsahuje ručně stáčený med. Aby měl jedinečnou chuť a umocnily se jeho zdravotní účinky, na několik týdnu jsme v něm nechali macerovat chilli papričky. Díky tomu je med jemný a současně má ten správný říz. Papričky v jeho chuti totiž zanechávají jemnou pálivost.

Česká ruční výroba

Pouze ruční výroba je pro nás přijatelná. Jen tak se totiž dá zaručit kvalita a skvělá chuť každého produktu. Navíc si neuvěřitelně vážíme přírody. Proto chceme, aby výroba všech věcí probíhala s maximálním respektem k životnímu prostředí.

Využití v kuchyni

A k čemu se hodí takový med? Fantazii se meze nekladou. Stačí říct, že dokonale hraje jak se sladkými, tak slanými jídly! Za nás můžeme doporučit přizvat tento med na pomoc při marinování masa na grilovačku. Medové kuřecí s trochou chilli je prostě top. A pokud hledáš využití v oblasti dezertů, med a chilli skvěle funguje v kombinaci s čokoládou.

V neposlední řadě pamatuj, že každá lžička tohoto medu je pohlazení pro tvé zdraví. Tahle dvojice superpotravin posiluje tvou imunitu a blahodárně působí na tvé tělo.

Složení

Macerovaný med (Česká republika)

Hmotnost

200g