Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Chilli Salsa

Kombo zeleniny a chilli je zkrátka a jednoduše ověřená klasika. A v čem spočívá její hlavní výhoda? Především v tom, že se hodí naprosto ke všemu. Oživí jakékoliv maso, chipsy, těstoviny i obyčejné topinky. Souhra zeleniny a chilli je prostě neodolatelná.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 4
Cena vč. DPH: 175 Kč
Skladem
Popis

Chilli Salsa

 

Pálivost

Vysoká

Použití v kuchyni

Chceš být králem grilovaček a večírků? Pak u tebe nesmí naše chilli salsa chybět! Ať ji nabídneš k masu nebo nachos, tví kamarádi tě budou zbožňovat. 

Prémiové složení

Složení je zkrátka luxusní. Jen vybraná zelenina, žádná dochucovadla nebo jiné chemikálie. No, posuď sám! Drtivou část obsahu tvoří kvalitní rajčatové pyré a další zelenina. Dál zde najdeš vyváženou hru koření a nakonec to nejlepší – sušené chilli papričky Bhut Jolokia. 

Klasika nepotřebuje vylepšení

Některá klasika je prostě natolik dokonalá, že nepotřebuje změnu receptury. A to je přesně případ naší salsy. Výběrová zelenina a chilli, tohle je nepřekonatelná kombinace. A že máš rád, když jídlo fakt pálí? Tak to tě potěšíme. V roli chilli zde vystupuje skutečný šampion!

V hlavní roli Bhut Jolokia

Tahle paprička není záležitostí pro slabé povahy. Její pálivost totiž atakuje neuvěřitelných 1 000 000 SHU. Přesto je její chuť jemná a sladká, takže se zeleninou hraje dokonalý chuťový koncert. Ale nenech se tím ukonejšit. Ne nadarmo dostala své jméno. „Naga“ totiž znamená „kobra“ a slovo „bhut“ zase „duch“. A přesně to je tahle chilli kráska. Velmi nenápadně a plíživě ti zasadí ránu na solar!

Složení

Rajčatové pyré 44,5 %, paprika červená 11 %, paprika zelená 11 %, cibule 11 %, okurky nakládané 10 % (okurky, voda, ocet, cukr, cibule, sůl, hořčičné semeno, stabilizátor: chlorid vápenatý, kořenící výtažek), limetková šťáva, třtinový cukr, ocet kvasný lihový, sůl, česnek, pepř, sušené chilli papričky Bhut Jolokia.

Hmotnost

250 g