Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Cibulová chilli omáčka

Cibulová chilli omáčka
Doporučujeme

Cibule je základ každého dobrého jídla. A omáčky nejsou výjimkou. Skvělá chuť sladké cibule a jemné chilli vytváří kombinaci, která doplní jakékoliv maso, ale také vegetariánský salát nebo osobitý burger.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 3
Cena vč. DPH: 175 Kč
Skladem
Popis

Cibulová chilli omáčka

 

Pálivost

Střední

Použití v kuchyni

Jen málo omáček má tak všestranné využití jako cibulová chilli omáčka od HOT CHIP. Skvěle podtrhne chuť masa, doplní jakoukoliv zeleninu, pozvedne chuť nejrůznějších sýrů, posune tvé burgery o level dál a pokud doma nemáš nic než chleba, každá topinka s touto omáčkou bude plnohodnotným gurmánským zážitkem.

Prémiové složení

Říká se, že v jednoduchosti je krása. A naše cibulová chilli omáčka je toho živoucím důkazem. Jedinečnost této omáčky je taky v jejím složení bez barviv a éček. Ale to je u nás samozřejmostí.

Ingredience, které si zamiluje každý

Někdy stačí tak málo, aby vzniklo něco mimořádného. U nás to byla cibule, rozinky, balzamikový ocet a úžasná paprička Bhut Jolokia Peach. Protože ale víme, že tato omáčka zaujme všechny, dali jsme do ní opravdu vybalancované množství chilli. Nemusíš se tedy bát ji nabídnout komukoliv.

Takhle dokonalých omáček ale v naší nabídce najdeš celou řadu. Proto nezůstaň u jedné a pořiď si jich celý arzenál! Můžeme ti doporučit taky magovou, švestkovou nebo indickou chilli omáčku.

Složení

Cibule (45 %), rozinky (rozinky sultánky, bavlníkový olej), balsamico (69 % červený vinný ocet, 31 % koncentrovaný hroznový mošt), jedlá sůl, cukr třtinový, voda, sušené chilli papričky Bhut Jolokia Peach (0,12 %), směs koření.

Hmotnost

260 g