Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

HOT-CHIP Challenge čelenka

Chystáš se zkusit opravdu pálivé chilli nebo prostě jen rád sportuješ? Pak se ti bude hodit naše HOT-CHIP čelenka. Ta tě bezpečně uchrání před potoky potu a ještě budeš vypadat stylově. Měkká absorpční bavlna, logo HOT-CHIP a červená barva – to je prostě ideální kombinace pro každého chilli nadšence.

Cena vč. DPH: 149 Kč
Skladem
Popis

HOT-CHIP Challenge čelenka

 

S čelenkou do chilli výzev

Každý ví, že pojídání chilli se občas neobejde bez slz a potu. Pokud se navíc chystáš do naší HOT CHIP Challenge, můžeme tě ujistit, že toho potu budou litry.

Protože pojídání nejpálivějšího chilli světa představuje opravdovou výzvu, buď na to řádně vybaven! Naše elastická absorpční čelenka ti v tom rozhodně pomůže. Nebudeš si totiž muset neustále otírat pot. Čelenka se o to postará za tebe.

Vytvoř si celý set

I po dokončení chilli výzvy najdeš pro svou čelenku využití. Pokud máš rád sport, určitě se ti bude hodit. Navíc každý kolem tebe pozná, že se jen tak něčeho nezalekneš. Pokud totiž miluješ chilli, je jasné, že žádný protivník ani trocha bolesti pro tebe nejsou překážkou. Svou barvou a kvalitou ho skvěle doplní naše triko HOT-CHIP.

Univerzální velikost

Jestli se trápíš s tím, jak velkou čelenku si vybrat, vyřešili jsme to za tebe. V naší nabídce doplňků najdeš pouze jednu univerzální velikost, která padne každému. Vysoce pružný materiál se totiž přizpůsobí!

Detail produktu

Materiál: měkká elastická bavlna
Barva: červená
Rozměry: 18 x 5 cm
Váha: 24 g