Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Hot Chip Challenge: Výzva pro ty nejodvážnější jedince

O milovnících chilli je obecně známo, že se své pálivé zážitky snaží posouvat stále dál. Pokud jsi i ty jedním z těch, kdo rád zkoumá hranice toho, co tvé tělo vydrží, pak jsi u nás na správné adrese. Přímo na tebe totiž čeká naše Hot Chip Challenge!

Co je vůbec ten Hot Chip?

Hot Chip je nejpálivější chips světa. Jedná se o klasický tortilla chips, který na první pohled může působit jako každý jiný. Díky jedinečnému koření je ale tím nejpálivějším brambůrkem světa a jeho konzumace se do tvé paměti zapíše až do konce života. Síla chilli nejdřív zaútočí na tvůj jazyk a postupně se rozšíří do celého těla. Bez slz a potu to zkrátka nepůjde.

Kde Hot Chip seženu?

Nikdy nehledej náhražky a rozhodni se pro ten jediný a skutečně nejpálivější chips, tedy ten od Hot Chip. Jen my ti můžeme garantovat, že k tobě doputuje přesně to, co hledáš. Celý proces výroby si totiž zajišťujeme sami, a to tady v Česku. Kvalitu si maximálně hlídáme a jen s námi zakusíš sílu toho nejpálivějšího chilli na světě.

Challenge Pack s nejpálivějším brambůrkem světa

Pokud máš tedy pocit, že jsi na nejpálivější výzvu připraven, kup si u nás Challenge Pack. Jestli čekáš, že ti přijde pytlík pálivých nachos, jsi na omylu. V balení se totiž nachází pouze jeden jediný chips, který obsahuje tu nejpálivější papričku světa. 

Součástí balení je i rukavice. Ta je určená pro bezpečnou manipulaci s chipsem. Když totiž říkáme, že jde o opravdovou jízdu, nejsou to jen prázdné fráze!

3x Challenge Trio Pack (166 Kč/ks)
555 Kč 498 Kč
   
-10 %
Dárek zdarma
5x Challenge Tree Pack (159 Kč/ks)
925 Kč 795 Kč
   
-14 %
Zasadíme strom
Dárek zdarma
Doprava zdarma

Jak dlouho pálení trvá? A je to bezpečné?

Koření, které v našem chipsu najdeš, pochází z Carolina Reaper – samotné královny chilli papriček. Na Scovilleho stupnici se její pálivost pohybuje až na hranici 2 200 000 SHU, což z ní právem dělá tu nejpálivější chilli papričku světa. 

Aby toho ale nebylo málo, přidali jsme ještě koření z papričky Trinidad Moruga scorpion - další nejpálivější papričky světa!

Připrav si první pomoc v podobě mléka a chleba

Po konzumaci chipsu vypukne skutečně divoká jízda, která z tvého pohledu nebude brát konce. Uklidnit tě ale může skutečnost, že nejintenzivnější a bodavé pálení bude trvat 5-10 minut. Pokud bys v průběhu zjistil, že už nemůžeš, můžeš zkusit chleba a mléko. Tyhle dvě věci mohou intenzitu pálení zmírnit.

Hot Chip Challenge ti neublíží

I když to všechno zní šíleně, konzumace nejpálivějšího chipsu světa je bezpečná a nezanechá za sebou žádné následky. Běžně se ale může stát, že během konzumace budeš mít rozostřený zrak, bude se ti hůř dýchat a zalijí tě litry potu. To je ale při konzumaci chilli docela standardní. 

Pokud ale existuje někdo, kdo by se měl této výzvě vyhnout, jsou to těhotné a kojící ženy, děti, lidé s žaludečními problémy nebo zkrátka takoví, které zužují nějaké dlouhodobé obtíže.

Proč se zapojit Hot Chip výzvy? 

Hot Chip Challenge je výzva pro všechny, kteří si myslí, že už je ve světě chilli nemá co překvapit, ale také pro ty, kteří chtějí poznat sílu té nejpálivější papričky světa. Jako každá challenge, tak i tahle je připravena odměnit jednoho z odvážlivců. Stačí se jen zapojit do soutěže! 

Jaké jsou podmínky soutěže?

Hlavní výhrou v naší pálivé výzvě je nový iPhone. Soutěž probíhá v pravidelných intervalech, takže skutečně každý odvážlivec má šanci.

Stačí jen:

  1. Objednat si náš chips
  2. Natočit krátké video, jak ho konzumuješ
  3. Nasdílet tohle video na sociální sítě s hashtagem #HotChipChallenge
  4. Nominovat do výzvy další dva kámoše nebo kámošky
  5. Počkat na závěrečné slosování, které určí vítěze 

A protože nás soutěže baví, najdeš jich u nás víc! Pamatuj ale, že nejde jen o výhru. Vítězem je totiž každý, kdo tuhle challenge zkusí a dokončí! Hlavním cílem je překonání vlastních mezí a užít si zábavu s přáteli. I z toho důvodu k tobě chips doputuje v nádherně barevném balení, které je ideální i jako dárek.

Pojď do toho s Hot Chip!

Výzvy a pokusy o konzumaci toho nejpálivějšího chipsu jsou dnes populární po celém světě. Mezi ostatní známé výrobce patří třeba americký Paqui nebo JOLOCHIP či jiné hotshity.

Pokud se nebudeš vydávat za hranice kontinentu, pak si ale jednoznačně vyber Hot Chip. Náš chips je totiž skutečně tím nejpálivější u nás a důkazem je víc než 250 tisíc prodaných kusů v celé Evropě. Popularitu též potvrzují výzvová videa na Youtube, které mají dohromady více než 20 milionů zhlédnutí!

Máš na to být jedním z nás? Tak na nic nečekej a pusť se s kámoši do Hot Chip Challenge.

Nejen, že nebudeš litovat. Užiješ si navíc i nezapomenutelnou jízdu.