Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Hruškový chilli džem

Kombinace hrušky a chilli? Jak jdou tyhle chutě dohromady? Naprosto skvěle! Jen málo vztahů je tak harmonických, jako splynutí papričky Carolina Reaper a šťavnatých hrušek. Souhra těchto dvou složek potěší milovníka chilli a současně neodradí začátečníky, kteří do světa pálivých chutí vstupují poprvé.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 1
Cena vč. DPH: 139 Kč
Skladem
Popis

Hruškový chilli džem

 

Pálivost

Nízká až střední

K čemu se hodí

Hruškový džem se skvěle hodí k čokoládě nebo k sladkému i slanému pečivu. Můžeš ho zkusit použít i při pečení. Pokud jsi fanoušek sladkých dipů, určitě zjistíš, že je jeho využití ještě širší! Bude se hodit do marinád, omáček, k masům i k aromatickým sýrům!

Prémiový obsah

Věříme, že právě pečlivost, se kterou každou sklenici džemu vyrábíme, jí dodává punc jedinečnosti. Velkovýroba nás nenadchla, a tak jsou všechny naše produkty vyráběny v malých sériích, ručně a tady u nás v České republice. Proto si můžeš být jistý, že každá sklenice obsahuje chilli té nejvyšší kvality a čerstvě zpracované hrušky.

Nevšední zážitek pro větší i menší milovníky chilli

Čerstvé, kvalitní hrušky a nejpálivější paprička Carolina Reaper. Co může vzniknout, když tyto dva prvky spojíš do jednoho? Úžasný džem s vyváženou chutí. V naší nabídce se řadí mezi ty nejjemnější.

Zocelený milovník chilli jistě ocení jeho příjemnou pikantnost a chuť. Zvídavý začátečník bude naopak vděčný za to, že jeho ústa nezachvátí plameny. Pokud toužíš po nevšedním zážitku, náš hruškový chilli džem je ideální volbou.

Složení

Hrušky, cukr, chilli, želírovací látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 14 dnů a uchovejte při teplotě do 5˚C. 

Hmotnost

180 g