Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Indická chilli omáčka

Nechte se unést na vlnách indických chutí s naší dokonalou indickou chilli omáčkou. Chuť manga, chilli a jemného kari tě přenesou až do jižní Asie. Vezmi s sebou tuto omáčku na grilovačku a máš jistotu, že od té chvíle máš permanentní pozvánku na všechny zahradní párty.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 4
Cena vč. DPH: 185 Kč
Skladem
Popis

Indická chilli omáčka

 

Pálivost

Vysoká

Použití v kuchyni

Jak jsme si už řekli, touto omáčkou potěšíš každého účastníka grilovačky. Využití má však mnohem širší. Chuť a vůni Indie můžeš nechat proniknout i na svůj talíř s večeří nebo obědem. 

Indická chilli omáčka totiž mimo jiné skvěle doplní jakékoliv drůbeží maso. Že máš chuť i na polévku? Pak zvol dýňový krém. Chilli a mango ho pozvednou na zcela nový gurmánský zážitek.

Prémiové složení

Pokud tě už unavuje nabídka omáček, které díky dochucovadlům chutnají všechny stejně, pak jsi u nás na správné adrese. Kvalita surovin a složení je pro nás na prvním místě. Proto raději nabízíme malé série produktů, u kterých si můžeme stát za jejich jedinečnou kvalitou. Nejlepší ale bude, když to posoudíš sám.

Spojení zdánlivě nesourodých chutí

Chuť manga a chilli se v naší nabídce objevuje opakovaně. Důvod je takový, že tuhle kombinaci prostě milujeme. Zdánlivě nesourodé chutě, jako je šťavnaté, exotické mango, prémiové chilli, jemná hořčice a indické kari – to vše dokáže vytvořit jedinečnou omáčku, které propadneš.

Složení

Mango (60 %), plnotučná hořčice (pitná voda, hořčičné semeno, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, kurkuma, výtažek koření) (12 g na 100 g výrobku), cukr třtinový, kvasný ocet lihový, kari (1 %), jedlá sůl, voda, sušené chilli papričky Bhut Jolokia Peach (0,2 %), směs koření.


Hmotnost

260 g