Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Keramický hrnek HOT-CHIP

Keramický hrnek HOT-CHIP Fanoušci chilli, zbystřete! Pokud jste kromě chilli také milovníky kávy nebo čaje, keramický hrnek s logem HOT-CHIP by u vás doma neměl chybět. Jeho objem je 300 ml, takže dokáže uhasit i opravdu velkou žízeň.

Cena vč. DPH: 295 Kč
Skladem
Popis

Keramický hrnek HOT-CHIP


Elegantní hrnek na kávu i čaj

Pokud nemáš žádný oblíbený hrnek, který by patřil jen tobě, je čas to změnit. Hrnek od HOT-CHIP má nejen jedinečný design, ale nabízí také 300ml obsah. Můžeš si tak do něj uvařit pořádný kotel kávy nebo čaj, až tě schvátí viróza.

Hrnek bude mít navíc ještě jedno skvělé využití. Pokud se s kámoši hodláš pustit do HOT CHIP Challenge, můžete si do něj nalít mléko a proměnit ho tak v hrnek první pomoci. Mléko totiž dokáže zmírnit ostré pálení a poskytnout ti částečnou úlevu.

Domů i do práce

Jestli se ti náš hrnek zalíbí, vezmi si rovnou dva. Jeho ideální velikost si totiž určitě zamiluješ a oceníš ho tak nejen doma, ale i v práci.

Jedinečný dárek

Jestli máš ve svém okolí milovníka chilli, pak mu tento hrnek určitě udělá radost. Neutrální design potěší muže i ženu a logo HOT-CHIP jejich okolí prozradí, do jakého týmu patří. Navíc ti ho pošleme v krabičce, takže půjde velmi snadno zabalit.

Detail produktu

Materiál: keramika
Barva: černá
Objem: 300 ml