Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Kovové kuličkové pero HOT-CHIP

Kovové kuličkové pero HOT-CHIP Pokud sháníš pero, které má styl a řekne za tebe, kdo jsi, pak je to naše kuličkové pero HOT-CHIP. Uchvátí nejen svým elegantním designem, ale také skvělými vlastnostmi. Každý milovník chilli by se už zkrátka neměl podepisovat ničím jiným!

Cena vč. DPH: 69 Kč
Skladem
Popis

Kovové kuličkové pero HOT-CHIP


Nezaměnitelný vzhled

Kuličkové pero HOT-CHIP je velmi elegantní. Je zhotoveno z hliníku a má černou barvu. Povrchová úprava je matná, tudíž působí velmi luxusním dojmem a stane se i hezkým dárkem. Pero má univerzální modrou barvu inkoustu a k jeho ovládání slouží boční tlačítko.

Pero, které řekne, kdo jsi

Propiska je jeden z těch předmětů, který využíváme snad každý den. Proto je dobré si z něj udělat svou malou vizitku. A jen máloco představí milovníka chilli lépe, než kuličkové pero HOT-CHIP.

Toto pero je navíc skvělým dárkem pro všechny milovníky chilli. Díky kvalitnímu zpracování totiž vypadá opravdu skvěle.

Jedinečné využití v kuchyni

Každý správný chilli milovník by měl mít svou bibli chilli receptů. Takovou kuchařku si můžeš buď koupit nebo sám sepsat a udělat z ní malé rodinné dědictví. Pokud se rozhodneš pro tu druhou variantu, pak se ti naše kuličkové pero bude hodit víc než jindy!

Detail produktu

Materiál: hliník
Barva: černá
Mechanismus: tlačítkový
Rozměr: Ø 1.1 cm, výška 14.5 cm
Váha: 18 g
Certifikace push action