Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Mulato chilli vločky 30g

S těmito vločkami v kuchyni rozjedeš úžasný kulinářský koncert. Pocházejí z přezrálých plodů papričky Poblano. Díky tomu mají temně fialovou až černou barvu. Jídlu tak dodají nejen příjemnou pálivost, plnou chuť čokolády, lékořice a ovoce, ale také nádhernou barvu.

SHU pálivost 2 500
Země původu Mexiko
Pálivost
  • 1
Cena vč. DPH: 89 Kč
Není skladem Kontaktovat prodejce
 
Popis

Mulato chilli vločky 30g

 

Vůně a chuť

sladká vůně, mírně pálivá, čokoládově-ovocná chuť s tóny lékořice, třešní, švestek a kávy 

Pálivost

2500 SHU

Použití v kuchyni

U této papričky je báječné, že ji můžeš použít kdykoliv. Díky jemné pikantnosti je totiž jedno, jestli hostíš chilli milovníky nebo úplné začátečníky. Milovat ji budou úplně všichni. 

Paprička Mulato je velice oblíbená v mexické kuchyni. Její barva propůjčuje vzhled i velmi oblíbené pikantní omáčce mole, která se hodí snad ke všem druhům masa. Vločky ale můžeš přidat také do polévek, omáček, dušených pokrmů nebo ke kuřecímu masu.

Pokud jsi milovník dezertů, pak tuto papričku nezapomeň přidat všude tam, kam patří čokoláda. Tyto dvě ingredience se totiž skvěle doplňují. Mulato ale doplní i zmrzlinu, chuť malin nebo grepu. 

Země původu

Mexiko

Paprička Mulato jako členka „Svaté Trojice“

O tom, že je tahle paprička zkrátka skvělá, nemusíme vést zdlouhavé diskuze. Důkazem je totiž skutečnost, že v Mexiku tato paprička patří mezi tři nejoblíbenější. Spolu s chilli papričkami Ancho a Pasilla patří k takzvané „Svaté Trojici“ mexické kuchyně.