Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Ochutnávkový set chilli omáček

Ochutnávkový set chilli omáček
-11 %

Plánuješ grilovačku nebo si chceš jen zpestřit jídlo? Pak bys měl určitě zkusit nějakou z našich chilli omáček. Že nevíš, do které jít? Tak se nerozhoduj a vezmi je rovnou všechny. V tomto setu nalezneš menší testovací 60 ml balení našich oblíbených omáček.

Běžná cena: 899 Kč
Cena vč. DPH: 799 Kč
Dárek
Skladem
Popis

Ochutnávkový set chilli omáček

 

Proč si pořídit ochutnávkový set chilli omáček?

Rozhodnout se jen pro jednu omáčku může být náročné. Abychom ti rozhodování usnadnili, připravili jsme pro tebe ochutnávkový set. Najdeš v něm 60ml testovací balení všech omáček.

Několik stupňů pálivosti, rozmanité chutě, ruční výroba z kvalitních surovin. Tenhle set je prostě tak vyvážený, že je možná škoda nechat si ho jen pro sebe. Je totiž skvělým dárkem pro všechny, kteří milují jídlo a chtějí si ho vylepšit. 

Chilli se k jídlu zkrátka hodí. Doplňuje jeho chuť, ulevuje žaludku a startuje metabolismus. A když se spojí s hořčicí nebo švestkou, pak teprve začíná ten pravý gurmánský zážitek!

 

Co v balíčku najdeš?

1x CIBULOVÁ CHILLI OMÁČKA

Omáčka střední pálivosti, která se hodí k masu i salátům. Perfektní chuťový koncert rozehraje v burgerech i na topinkách s masovo-zeleninovou směsí.

1x ŠVESTKOVÁ CHILLI OMÁČKA

Omáčka vysoké pálivosti, která v sobě kombinuje sladkost švestek s pikantností chilli. Podávat ji můžeš k masu i sýrům.

1x INDICKÁ CHILLI OMÁČKA

Tato omáčka vznikla spojením chilli, manga a jemného kari. Díky tomu se vyznačuje vysokou pálivostí a příjemnou exotickou chutí. Skvěle doplní drůbeží maso nebo dýňový krém.

1x VIŠŇOVÁ CHILLI OMÁČKA

Pálivost této omáčky je opravdu nízká. Proto se hodí všude tam, kde bys za normálních okolností použil brusinky. Doplní maso, sýry i sladké pokrmy.

1x CHILLI SALSA

Tato omáčka se vyznačuje vysokou pálivostí a plnou zeleninovou chutí. Je skvělá k masu, těstovinám i na topinky.

1x CHILLI KEČUP

Vysoce pálivý kečup z těch nejlepších a nejčerstvějších rajčat.

1x CHILLI HOŘČICE

Středně pálivá hořčice se hodí ke všem uzeninám, do sendvičů i ke kořenové zelenině. Receptů, kde hořčici uplatníš, je spousta.