Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Pomerančový chilli džem

Pomerančový chilli džem
-29 %

Připoutej se, jízda skvělých chutí právě začíná! Napadlo nás spojit chuť čerstvých pomerančů a papričky Bhut Jolokia a výsledek je zkrátka neskutečný. Sladká chuť pomerančů podtržená příjemnou pálivostí. To je kombinace, která zaujme zkušeného chilli pojídače i opatrného začátečníka.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 1
Běžná cena: 139 Kč
Cena vč. DPH: 99 Kč
Skladem
Popis

Pomerančový chilli džem

 

Pálivost

Nízká až střední

K čemu se hodí

Palačinky, lívance, vafle i koláče. Všichni volají po tomto úžasném džemu, který jejich chuť posune na zcela novou úroveň! Ale rozhodně se neboj popustit uzdu fantazii a použít tuto dobrotu třeba k bílému masu.

Prémiový obsah

Naše džemy jsou vyráběny s láskou ke kvalitě. K jejich výrobě používáme jen čerstvé pomeranče, které ručně loupeme, krájíme a vypeckováváme. Jinak to není ani s chilli, u kterého si vždy stojíme za jeho čerstvostí a kvalitou. 

Vážíme si zákazníků i přírody, proto džemy vyrábíme pouze v malých sériích, aby byla vždy zaručena prémiová jakost. Jistě oceníš i praktické skleněné balení. Konzervanty ani éčka u nás nehledej. A aby toho nebylo málo, vše je vyrobeno s láskou u nás v Česku.

Pomerančová jízda s jemnou pálivostí

Co se stane, když spojíš pomeranče a papričku Bhut Jolokia? Úžasný zážitek, který začíná uvolňováním sladké pomerančové chuti a na závěr přinese příjemnou pálivost. Vyváženost této kombinace potěší snad každého. Ať už jsi větší nebo menší milovník chilli, tento džem ti jistě zpříjemní jakoukoliv snídani.

Složení

Pomeranče (70 %), cukr, pektin z citrusových plodů, sušené chilli papričky odrůdy Bhut Jolokia (0,04 %). Bez éček a umělých barviv.

Hmotnost

 200 g