Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

RAW Tyčinka jahoda

RAW Tyčinka jahoda
Novinka

Hledáš ideální svačinu do práce nebo na výlety? Pak je pro tebe tato proteinová tyčinka jako dělaná! Díky tomu, že byla zpracována zastudena, je nabušená živinami. Kromě toho tě dostane svou chutí. Jahoda a chilli, to je totiž dvojce, která k sobě patří.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena vč. DPH: 29 Kč
Skladem
Popis

RAW Tyčinka jahoda

 

Když se potká jemnost a pálivost

Ptáš se, v čem je naše jahodová RAW tyčinka lepší než ty ostatní? Faktorů je hned několik. Na rozdíl od jiných má naše RAW tyčinka příjemnou konzistenci a nelepí se na zuby. Díky chilli tě nakopne a rozjede tvůj metabolismus. Přesto však pálivost nepřebije skvělou chuť jahod a dá tyčince jedinečnou chuť, kterou jinde nenajdeš.

Chutné a zdravé složení, které zasytí

RAW tyčinky jsou skvělé v tom, že neprochází tepelnou úpravou. Obsažené živiny si tak ponechávají tu nejvyšší výživovou hodnotu. To z tyčinek dělá skvělý zdroj energie. 

Chilli se navíc postará o pořádné nakopnutí a hezky ti nastartuje spalování. Pokud si tuhle chutnou tyčinku dopřeješ, nemusíš mít žádné výčitky svědomí!

Kde by tyčinka neměla chybět

Vzhledem k ideální pálivosti udělá tyčinka radost snad všem. Nemusíš se bát ani pokud jsi začátečník – tyčinka sice pálí, ale chilli neupozadí chuť jahod. 

Tento snack se hodí mít po ruce pokaždé, když dostaneš hlad nebo tě honí mlsná. Ale to nebude problém! Díky praktické velikosti se totiž tyčinka vejde i do kapsy. 

Složení

Datle, sojový protein 14,3 %, rýžový sirup, lískový ořech, jahoda 5,7 %, chilli prášek 0,8 %.

Pálivost

mírná až střední

Hmotnost

35 g