Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

RAW Tyčinka karamel

RAW Tyčinka karamel
Novinka

Představujeme ti výjimečný přírůstek do našeho chilli arzenálu! Je jím karamelová proteinová tyčinka s vyváženým obsahem chilli. Potěší začátečníky i pokročilé a díky způsobu zpracování se stane skvělou a výživnou svačinou. Kromě toho jsme si jisti, že si tě tahle karamelová chuť zcela podmaní.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 2
Cena vč. DPH: 29 Kč
Skladem
Popis

RAW Tyčinka karamel

 

Když se potká jemnost a pálivost

Rozhodli jsme se pro tebe připravit takovou RAW tyčinku, která bude mít vše. Dali jsme si záležet na skvělé chuti, optimální pálivosti, složení i konzistenci. Až se do tyčinky zakousneš, ucítíš karamel, který si ihned zamiluješ. Následně ucítíš chilli. To tě příjemně zahřeje, nastartuje metabolismus, ale nepřebije chuť tyčinky.

Za zmínku stojí také skutečnost, že na rozdíl od jiných RAW tyčinek, se ta naše nelepí na zuby.

Chutné a zdravé složení, které zasytí

RAW tyčinky jsou velmi vyhledávané pro skutečnost, že neprochází tepelnou úpravou. Z toho důvodu si všechny živiny ponechávají své maximální výživové hodnoty. U nás je složení doplněno ještě o chilli, které se postará o lepší trávení a spalování. 

Kde by tyčinka neměla chybět

Díky prémiovému složení je tyčinka skvělým zdrojem energie. Můžeš ji zakousnout po cvičení, na výletě, po běhání nebo u televize, když tě přepadne chuť na něco dobrého.

Optimální velikost pak zaručí, že se tyčinka vejde nejen do tašky, batohu nebo do kapsy!

Složení

Datle, sojový protein 14,3 %, rýžový sirup, lískový ořech, přírodní karamelový extrakt 2,9 %, chilli prášek 0,8 %.

Pálivost

mírná až střední

Hmotnost

35 g