Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

STRiPS CHiPS - Lentils Italy

Miluješ vůně Itálie a hledáš chutnou a zdravou pochoutku? Pak se zastav. Představujeme ti luštěninové chipsy Lentils Italy. Neodolatelná vůně, lahodná chuť a kvalitní složení dělají z těchto chipsů ideální snack pro malé i velké.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 0
Cena vč. DPH: 62 Kč
Skladem
Popis

STRiPS CHiPS - Lentils Italy

 

Kvalitní složení

 O bohatý obsah vitamínů, minerálů, vápníku i antioxidantů se starají chia semínka. Vlákninu a bílkoviny zase dodá čočka. Zkrátka neexistuje důvod, proč těmto chipsům říct ne! Hledáš ve složení éčka, konzervanty, lepek nebo jiné alergeny? Odlož brýle. Žádné totiž nenajdeš!

Kde si je vychutnat

Můžeš si je bez výčitek dopřát večer u filmu nebo si je sbalit jako zásobu energie na dlouhé výlety. Chutnat budou i dětem a díky výběrovým surovinám jim je můžeš bez ostychu dopřát. 

Strips Chips Lentils Italy zachutnají všem

Hledáš chutnou svačinku, po které nemusíš mít výčitky? Záleží ti na složení, ale současně toužíš po plné a vyvážené chuti? Pak rozhodně musíš vyzkoušet stripsy Lentils Italy. Tyto luštěninové chipsy v sobě pojí bohaté výživové hodnoty s festivalem italských chutí, jako jsou rajčata, česnek a cibule. 

A nebojte, tyto chipsy vůbec nepálí. Protože chceme potěšit i děti, Lentils Italy jsou zcela bez chilli.

Složení

Čočková mouka (85 %), řepkový olej, chia semínka, mořská sůl, cibule, rajčata, česnek, směs koření, kvasničný extrakt.

Pálivost

žádná

Hmotnost

 90 g