Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

STRiPS CHiPS - Peas France

Víš, co se stane, když spojíš luštěniny, chia semínka a hořčici? Vzniknou naprosto unikátní chipsy, jejichž mlsání si rozhodně nemusíš vyčítat! Díky skvělému složení a výběrovým surovinám si stripsy Peas France okamžitě zamiluješ.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 0
Cena vč. DPH: 62 Kč
Skladem
Popis

STRiPS CHiPS - Peas France

 

Kvalitní složení

Naše chipsy jsou vyrobeny z hrachové mouky. To je tedy skvělá zpráva nejen pro ty, kteří trpí intolerancí k lepku, ale také pro všechny, kteří hledají snack, který je přirozeným zdrojem vlákniny, bílkovin a antioxidantů.

Abychom nevsázeli pouze na jednu kartu, v chipsech najdeš také chia semínka, o kterých je známo, že obsahují velké množství vitamínů, minerálů a dalších tělu potřebných látek. Tento zdraví prospěšný mix pak podtrhuje chuť hořčice, která toto zdravé mlsání posouvá na zcela novou úroveň! 

Kde si je vychutnat

 Díky ekologicky vypěstovaným surovinám a absenci konzervantů a éček se z chipsů stává nejen večerní mlsání, ale také všestranná a výživná svačina. Pokud plánuješ výlet nebo trénink ve fitku, přibal si do batohu i tento okamžitý a zdravý zdroj energie!

Tak dobré, a přesto tak zdravé!

Až si otevřeš balíček těchto chipsů večer u televize, rozhodně neměj výčitky. Víme, že to prostě ke sledování filmů patří. A přesně to nás vedlo k tomu, ti přichystat takovou pochoutku, která bude neodolatelná, ale přesto naprosto zdravá. S námi můžeš dát chipsům zelenou!

Složení

Hrachová mouka (86 %), řepkový olej, chia semínka, mořská sůl, hořčice, česnek, cibule, cukr, směs koření, kvasničný extrakt.

Pálivost

žádná

Hmotnost

 90 g