Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Švestková chilli omáčka

Hledáš něco s luxusní chutí? Něco, co se bude odlišovat od ostatních omáček, a přesto ti to nabídne onu pálivou jízdu, po které toužíš? Tak se zastav! Švestková chilli omáčka je něco, co ve své lednicí prostě musíš mít!

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 4
Cena vč. DPH: 185 Kč
Skladem
Popis

Švestková chilli omáčka

 

Pálivost

Vysoká

Použití v kuchyni

Jednou z obrovských předností švestkové chilli omáčky je fakt, že se hodí naprosto ke všemu. Ať už hostíš masožravce nebo vegetariána, omáčka sedne všem. A jak je to možné? Hraje totiž jak s masem, tak s nejrůznějšími sýry. Jedna omáčka a tak široké využití! To je HOT CHIP švestková chilli omáčka.

Prémiové složení

V téhle omáčce najdeš jen to, co do ní skutečně patří. Žádné éčka, žádná dochucovadla. Veškeré použité ingredience jsou pečlivě vybírány a ručně zpracovány. Vždyť kvalita je základem jedinečné chuti!

Kombinace surovin, kterou jen stěží překonáš

Každé maso nebo sýr si zaslouží pořádnou omáčku, která je posune někam dál. A to nejlépe do světa skvělé chuti a pikantnosti. A pak nás to napadlo! Co takhle spojit sladké, šťavnaté švestky, cibuli, skvělé červené víno a drsnou chilli papričku jménem Bhut Jolokia? 

Plíživý útok kobry

Tuto omáčku si prostě zamiluješ. Jsme si tím jistí, protože o její pálivost se nestará nikdo menší než proslulá chilli paprička Bhut Jolokia. Ta má ovocnou chuť, která do omáček skvěle padne, ale současně si na tebe počíhá jako kobra, zakousne se a už nepustí.

Složení

Švestková povidla (57 % – švestky, cukr, jablečná dřeň jako zdroj přírodního pektinu, kyselina citronová), cibule, červené víno (27 %) obsahující siřičitany, česnek, ocet kvasný jablečný, jedlá sůl, slunečnicový olej, pitná voda, směs koření, sušené chilli papričky odrůdy Bhut Jolokia (0,17 %).

Hmotnost

260 g