Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120

Třešňový chilli sirup 1L

Třešňový chilli sirup 1L

Šťavnaté třešně a vybalancované množství chilli. Přesně to se nachází v každé lahvi našeho jedinečného třešňového chilli sirupu. Pokud si chceš zpestřit svůj pitný režim, tento skvost by u tebe doma neměl chybět. Věř, že nezůstaneš u jedné lahve.

Země původu Česká republika
Pálivost
  • 1
Cena vč. DPH: 149 Kč
Není skladem Kontaktovat prodejce
/tresnovy-chilli-sirup-1l-e791.htm
Popis

Třešňový chilli sirup 1L

 

Kdy si sirup vychutnat

Využití našeho třešňového sirupu je neskutečně všestranné a můžeš si ho vychutnat jen tak s vodou nebo jako součást alkoholických i nealkoholických míchaček. A co jde ještě skvěle dohromady s třešněmi a chilli? Přece čokoláda. Až budeš příště připravovat šálek horké čokolády, nezapomeň ji ozvláštnit naším sirupem. 

Prémiový obsah

Díky kvalitním surovinám v sobě každá láhev ukrývá záblesk léta. Sirup jsme pro tebe připravili z prémiových třešní a vše okořenili vyváženým množstvím chilli. V našich sirupech nenajdeš umělá dochucovadla ani konzervanty a svým složením potěší i vegany. 

Řízné osvěžení pro každého

Když se spojí sladké třešně uzrálé na slunci a přírodní chilli extrakt, je to předzvěst příchodu něčeho jedinečného – lahodného a řízného sirupu, který si zamiluješ ty i tví přátelé. Je totiž skvělým osvěžením jak pro skalní fanoušky chilli, tak pro ty, kteří do vod pálivosti vstupují s ostychem.

Když se posezení s přáteli protáhne

Z jedné lahve našeho sirupu připravíš 10 litrů osvěžení. To je dobrá zpráva, pokud tvým blízkým sirup zachutná a nezůstanou u jednoho nápoje. Pokud ale plánuješ větší sešlost, rozhodně neponechávej nic náhodě a lahví si vezmi rovnou více! Zkusit totiž rozhodně musíš i náš mangový, borůvkový nebo pomerančový sirup!

Pálivost

Nízká.

Složení

Voda, cukr, kyselina citronová, třešňové aroma, přírodní chilli extrakt. 100 ml průměrně obsahuje: Energetická hodnota: 869 kJ (204,5 kcal), bílkoviny: <0,1 g, sacharidy: 52,6 g z toho cukry: 52,3 g, tuky: <0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g, sůl: <0,1 g. Skladujte v temnu a při teplotách v rozmezí 5-25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Objem

1 litr. Doporučené ředění: 1:10.

/product-action/increment-product-view-count?productId=791