Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120

Vánoční dárkový balíček

-12 %
Doprava zdarma
Novinka
Vánoční dárkový balíček

Dárkový balíček tak akorát velký pro pořádného chilli gurmána. Zasíláme s dárkovou taškou HOT-CHIP. Produkty tak můžete snadno po přijetí vložit do této tašky a ihned darovat. Udělejte sobě či někomu, na kom vám záleží, radost a pořiďte neobyčejný, chutný dárek, který nezklame a potěší na Vánoce, Velikonoce, narozeniny.

Běžná cena: 1 699 Kč
Cena vč. DPH: 1 499 Kč
Doprava zdarma Dárek
Skladem
/vanocni-darkovy-balicek-e983.htm
Popis

Vánoční dárkový balíček

Balení obsahuje:

3x STRIPS Smoked Scorpio

Máte chuť něco zakousnout, ale bez výrazné chilli chuti to pro tebe prostě nemá cenu? Pak ochutnej naše stripsy, jejichž základem je kromě luštěnin a proteinů i obávaná paprička Trinidad Moruga Scorpion. Tato extrémně pálivá pochoutka je tady pro opravdové fajnšmekry!

3x STRIPS Chilli and Lime

Je vaše láska k pálivým věcem tak někde uprostřed? Tak zbystřete! Máme pro vás edici středně pálivých stripsů s limetkou a věhlasnou papričkou Habanero. Vyvážená chuť a vysoce kvalitní složení se postarají o jedinečný zážitek, který si budete chtít zopakovat.

1x HOT-CHIP CHALLENGE

HOT CHIP je tortilla chips vyroben z toho nejpálivějšího koření na světě, který potrápí i ty nejsilnější nátury. HOT CHIP Challenge je jedinečný zážitek, který si většina lidí zapamatuje na celý život.

1x Habanero sušené papričky 30g

Habanero se bezesporu řadí k těm oblíbenějším chilli paprikám. Pochází z Karibiku a je to znát! V jeho chuti najdeme exotické tóny kokosu, papáji, žlutého melounu nebo bobulovin. To vše doplňuje příjemně květinová vůně. Pálivost dosahuje okolo 350 000 SHU. O tuto dokonalou hru chuti, vůně a pálivosti se prostě nesmíte nechat ochudit!

1x CAROLINA REAPER PRÁŠEK 10 g

Nejpálivější chilli paprička na světě Carolina Reaper je pěstovaná v krajinách s dostatkem slunce a tepla. Podmínky při růstu jsou klíčovým faktorem pro docílení jejich extrémní pálivosti.

1x CHIPOTLE PRÁŠEK 10 g

Chipotle pozná snad každý díky své velmi specifické kouřové vůni uzením papriček Jalapeño. Uzením na pekanovém dřevě získává paprička velmi zajímavou ořechovou chuť.

1x TRINIDAD SCORPION MORUGA PRÁŠEK 10 g  

Trinidad Scorpion Moruga papričky mají pomalý nástup, ale o to pálivější a dlouhý dojezd. Díky pomalejšímu nástupu si stihnete vychutnat její ovocnou chuť. Tato paprička dosahuje pálivosti 2 000 000 SHU a řadí se tak mezi jednu z nejpálivějších.

1x GREEN JALAPEñO PRÁŠEK 10 g

Jalapeño je jedna nejoblíbenějších a nejpopulárnějších papriček na světě. Ačkoliv se tato odrůda vyznačuje obrovským množstvím variant (velikostí, barev, pálivostí, chutí) nejtypičtější Jalapeño má 8-10cm, protáhlý zvonkovitý tvar a pálivostí kolem 10 000 SHU.

NOVINKA: 1x Aleppo chilli vločky 30g

Aleppo papričky jsou velmí oblíbené díky své jemné pálivosti. Tato červená paprička patří mezi velmi oblíbeném na blízkém východě. Má jemně ovocně nasládlou chuť. Aleppo se dá díky jemné pálivosti využívat v kuchyni jako ideální náhrada za běžnou červenou papriku.

1x Chilli Hořčice

Hořčice je jedna z nejpopulárnějších omáček, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Mix kvalitních hořčičných semínek, chilli, octu a třtinového cukru tvoří příjemnou chuťovou kombinaci.

1x Švetsková chilli omáčka

S pálivou švestkou nelze šlápnout vedle, vhodná k jakémukoliv druhu masa. Využiješ ji na grilované maso, jako základ do omáček i dip k vychutnání labužnických sýrů.

3x Jerky Chilli and Lime

Tento unikátní kousek hovězího jerky příjemně spojuje chuť limetky a chilli papriček. Úroveň pálivosti je vylazena tak, aby nepřebíjela chuť limetky a masa.

3x Jerky Chilli Chipotle

Sušené maso a chuť uzené jalapeño papričky tvoří dokonalou kombinaci, kterou ocení nejeden milovník chilli.

Balení:

Zasíláme v dárkové krabici HOT-CHIP, kterou dostanete k sadě zcela ZDARMA. Dárkový balíček tak můžeš převzít a bez přebalování ihned darovat. Faktury zasíláme pouze emailem, takže se nemusíš obávat, že bychom prozradili cenu. Udělej sobě či někomu na kom Ti záleží radost a pořiď neobyčejný a chutný dárek, který nezklame a potěší na Vánoce, Velikonoce či narozeniny.

 

/product-action/increment-product-view-count?productId=983