Poradíme Vám    a84ec0fc5d51c078f46594fb33d2fadd.svg  info@hot-chip.cz  6ee16dc5c90d821f24485f86bfdcdb0b.svg  +420 605 312 120       cz_flag.png CZ  sk_small.png SK  eng_flag.png EN   de_flag.png DE  

Višňová chilli omáčka

Pokud hledáš opravdu univerzální omáčku, která svou chutí sedne k sýru i zvěřině, pak si ji našel! Višně v kombinaci s chilli totiž vykouzlí jedinečnou sladko-pálivou chuť, pro kterou najdeš využití snad všude. Můžeš ji použít při přípravě luxusní večeře nebo jako svěží grilovací dip.

Pálivost
  • 1
Cena vč. DPH: 168 Kč
Skladem
Popis

Višňová chilli omáčka


Pálivost

Pálivost této omáčky je nízká, proto má opravdu všestranné využití a oblíbí si ji úplně každý. Lehká pikantnost totiž pouze podtrhne sladko-kyselou chuť višní, ale rozhodně ji neupozadí.

Použití v kuchyni

Višňová chilli omáčka je novým nástupcem brusinek. Dá se totiž použít k vegetariánským i masovým jídlům. Na rozdíl od brusinkové omáčky má ale mnohem zajímavější chuť a uvidíš, že si budou všichni říkat o přídavek. Pokud tedy stále váháš, rozhodně bys jí měl dát šanci.
Višňová chilli omáčka skvěle doplní sýrové mísy, protože s nimi rozjíždí nezapomenutelný chuťový koncert. Specifická chuť omáčky je ale skvělá také ke zvěřině i jiným pečeným nebo dušeným masům. Harmonii vytváří s kachnou, hovězím, dokonce i bílým masem!
Máš rád sladká jídla? V kombinaci s čokoládovou chutí vytvoří višně a chilli jedinečnou omáčku k palačinkám.

Prémiové složení

Nejlepší višňová omáčka je ta domácí. Protože ale víme, že její příprava zabere spoustu času, připravili jsme ji za tebe. A u nás máš jistotu, že v ní najdeš pouze ty nejlepší višně a kvalitní chilli.
Do lahviček nepřidáváme žádná dochucovadla, barviva ani konzervanty. Chceme totiž, aby měla omáčka autentickou chuť a byla opravdu poctivá. Jinak to totiž nemá smysl.

Složení

Pasterováno. Složení: Višně (60 %), cukr, pektin z citrusových plodů, sušené chilli papričky odrůdy Bhut Jolokia(0,06 %). Bez umělých konzervantů a barviv.

Hmotnost

260 g